«Все или ничего» - конец съемок.

Film Všechno nebo nic spěje ke konci natáčeníэ

Nový film na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové Všechno nebo nic v těchto dnech spěje ke konci natáčení. Scénář autorka napsala s Martou Ferencovou, která zároveň snímek režíruje, a tak se dá očekávat, že si jej užijí zejména ženy.

„Chceme, aby to byl svěží, vtipný, současný film, už i knižní předloha je taková. Pracují na něm samí profesionálové, herci dávají do svých postav opravdu maximum, takže věřím, že se to povede. Vyhráli jsme si například hodně i s kostýmy,“ vysvětlila režisérka snímku s tím, že v kině bude určitě „na co koukat“. Ústřední dvojici hrdinek – kamarádek hrají Táňa Pauhofová a Klára Issová, v dalších rolích se pak objeví například Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová či Vlastina Svátková.

 

Vztahová komedie nabídne také několik pohledných mužů, které producenti našli jak v Čechách, tak na Slovensku nebo v Polsku. „Tohle je docela unikátní projekt. Vzniká podle knížky, které se jen na Slovensku prodalo asi 200 tisíc kusů, a tak jsme co nejzajímavější herce hledali ve více státech,“ řekl jeden z producentů Igor Konyukov.

Krasavce, jenž zamotá hlavu Táně Pauhofové, tak nakonec ztvárňuje jeden z nejoblíbenějších polských herců Michal Žebrowski. Jeho konkurentem v lásce se stane další polský oblíbenec Pawel Delag a trio zásadních mužů hlavních hrdinek doplňuje domácí Ondřej Sokol. Z dalších herců se pak na plátně objeví také například Petr Vaňek, Luboš Kostelný a tatínka jedné z dívek si zahraje Luděk Sobota.

 

Romantický příběh o majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži přijde do kin v listopadu tohoto roku. Poslední klapka filmu v Čechách padne 10. června v Praze, závěrečná potom 11. června v Itálii. Poté se tvůrci přestěhují s filmem do střižny.

VŠECHNO NEBO NIC

 

Režie: Marta FerencováScénář: Eva Urbaníková, Marta FerencováKamera: Peter BencsíkObsazení: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková, Krysztof Tyniec, Amélie Pokorná, Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš a další

 

Premiéra: 24. 11. 2016

Synopse:

 

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. 

 

Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, „protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi… Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali…

SITE OFFICIEL 
PAWEL DELAG